Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. keičiasi baseino darbo laikas, kadangi stabdomas neformalus ugdymas.

Nuo pirmadienio bus vykdoma lankytojų registracija. Lankytojai turės nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį.

Darbo laikas:  Pirmadieniais 14.00 -16.00 val. – 17.00-22.00 val. Antradieniais – Penktadieniais – 10.00–16.00 val.  – 17.00 val. -22.00 val.

 Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis – 10.00–16.00 val.  – 17.00 val. -22.00 val.

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, šiuo laikotarpiu, taikysime griežtesnius higienos reikalavimus ir kontroliuosime lankytojų srautus.

  • Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), neaptarnaujami.
  • Visose patalpose lankytojams rekomenduojame laikytis saugaus atstumo. Siekiant išvengti buriavimosi, prieš atvykstant, rekomenduojame apie baseino užimtumą informacijos teirautis paskambinus į kasą tel. Nr. (8310) 52 354.
  • Įleidžiami tik apsaugines veido kaukes dėvintys lankytojai. Šios priemonės neprivalomos tik baseino ir pirčių erdvėje bei dušuose.
  • Lankytojams privaloma turėti savo rankšluosčius, kuriuos reiks pasitiesti ant kėdžių ir pirčių gultų.
  • Atvykus privaloma laikytis griežtos rankų higienos, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  • Kasoje lankytojai bus registruojami surašant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį. Šie duomenys bus renkami tiesiogiai iš duomenų subjektų ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi 21 dieną nuo apsilankymo dienos ir po to iš karto sunaikinami. Epidemiologinės diagnostikos tikslais šie duomenys gali būti teikiami Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

Saugokime vieni kitus! Lauksime Jūsų apsilankant!

Varėnos sporto centro administracija